Biz Kimiz

01.08.2004 tarihinde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı İLK ÇİZGİ ÇOCUKEVİ olarak eğitim sektöründe yerini alan kurumumuz, 01.06.2010 tarihinden itibaren yoluna İLK ÇİZGİ GÜZEL SANATLAR GÜNDÜZ BAKIMEVİ olarak devam etmektedir.

Okul öncesi eğitim kurumları arasında eğitime, “Güzel Sanatlar” başlıklarını da ekleyen, uygulayan ilk kurum olma özelliğine sahibiz. Böylece ”Sosyal ve mutlu insan” felsefesiyle yola çıkan İLK ÇİZGİ GÜZEL SANATLAR GÜNDÜZ BAKIMEVİ, çocuk gelişimine de yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.

Amacımız, SOSYAL VE MUTLU İNSAN! Bu hedefe ulaşmanın en etkin yollarından biri sanattır. Sanatla uğraşan insan sosyaldir. Sosyal olmak; kendini ifade edebilen, üretebilen, mutlu bireyler demektir.

Genel hedefimiz, çocuğun hızlı geliştiği, 2-6 yaş arası (okul öncesi eğitim) dönemde, gelişimine paralel ve yaşına uygun sanat tanıtımı ve uyarıcıları vermek ve bu yolla, hayatının ruhsal ve duygusal bölümünü destekleyecek, akademik başarısına paralel bir yan alan oluşturmayı sağlamak, çevreye ve yaşadığı dünyaya duyarlı bireyler yetiştirmektir.

Akademik olarak Mathazone ve Montessori Eğitim Programları uygulanan okulumuzda çocuğun oyun yoluyla deneyerek, eğlenerek öğrenen, özgüvenli, problem çözebilen, atatürkçü bireyler olarak yetişmesi hedeflenmektedir..

Hızlı iletişim
  • (0242) 228 15 71
  • info@ilkcizgikresi.com
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Whatsapp Destek

İlk Çizgi Kreşi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?